, ,

Abrikosas Šiaurės Triumfas

15,0030,00

Rusiška abrikosų veislė, sukurta Voroneže. Vaisiai pradeda nokti liepos 20-25 d., vartojami iki rugpjūčio vidurio. Vaisiai stambūs (50-70 g), oranžiniai, saulės pusėje – raudonai taškuoti. Minkštimas oranžinis, saldus, skanus, kauliukas atsiskiria lengvai.

Produkto kodas: N/A Kategorijos: , , Žymų: , , , , , , , , ,

AUGALO SAVYBĖS

Atsparumas šalčiui
-30o
Atsparumas vėjui
Reikalinga užuovėja
Šviesos poreikis
Saulė
Vandens poreikis
Vidutinis
Dirvos pH
Lengvai šarminga
Žydėjimas
IV, V mėn.
Vaisių skynimo laikas
VIII mėn.
Apdulkinimas
Savidulkis
Klimato zona
IV, V, VI

Vidutinių ir šiaurės platumų ūkininkai senai įvertino šią veislę dėl jos ypatingo atsparumo šalčiui ir ligoms. Pats medis yra pakankamai aukštas, nes sieka 4 metrų ilgį, o šakos yra pakankamai stambios ir tvirtos. Kaip ir daugelis abrikosų, taip pat yra savidulkis. Medžio amžius siekia 25 metus. Žydėjimą pradeda pavasarį, o derliaus tikėtis galima liepos pabaigoje, rugpjūčio pradžioje, rūšis yra vėlyvesniojo ankstyvumo.

Vaisiai yra ovalios, šiek tiek pailgos formos ir gali sverti iki 60 gramų. Sunokę vaisiai yra gelsvos spalvos su oranžiniu šoniuku, minkštimas saldus, bet odelė šiek tiek rūgštoka ir padengta švelniu pūkeliu. Vaisių paragavimui gali duoti jau pirmaisiais sodinimo metais, o po 4 metų derės stabiliu 50-60 kilogramų derliaus tiražu.
Panaudojimas varijuoja labai platus. Bet abrikoso vaisių džiovinimui patartina derlių nuimti prieš jam pilnai sunokstant, kai vaisius jau įgija formą ir spalvą, bet dar nėra minkštas.

Augalo šaknų sistema

Atvira(iškasta, mirkyta molyje), Uždara(konteineryje)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.