, , , , , ,

NAUJIENA!!! Šeimos kriaušė Dicolor + Tsu Li

35,00

Šeimos kriaušė yra toks medis, kuriame auga dvi veislės kriaušių. Skiepytos dvi veislės: dicolor ir tsu li. Dicolor veislė yra rudeninė, vaisiai vidutinio didumo, labai traškūs, saldūs, sultingi, išraiškingo ir aromatingo skonio, tuo tarpu kita veislė tsu li yra rudeninė azijietiška veislė, kuri yra labiau švelnesnio skonio, taip pat labai traški ir sultinga. Kai sudera – atrodo įspūdingai – dviejų kontrastingų spalvų kriaušės ant vieno medžio. Ypač tinka tiems, kas turi nedaug vietos, bet nori turėti vaisinę įvairovę sode

Kategorijos: , , , , , , Žymų: , , , , , , , , , , ,

AUGALO SAVYBĖS

Atsparumas šalčiui
-30o
Atsparumas vėjui
Atsparus vėjui
Šviesos poreikis
Saulė, Pus-pavėsis
Vandens poreikis
Vidutinis
Dirvos pH
Neutrali
Žydėjimas
V mėn.
Vaisių skynimo laikas
IX, X mėn.
Apdulkinimas
Savidulkis
Klimato zona
IV, V, VI

Šeimos kriaušė yra toks medis, kuriame auga dvi veislės kriaušių. Skiepytos dvi veislės: dicolor ir tsu li. Dicolor veislė yra rudeninė, vaisiai vidutinio didumo, labai traškūs, saldūs, sultingi, išraiškingo ir aromatingo skonio, tuo tarpu kita veislė tsu li yra rudeninė azijietiška veislė, kuri yra labiau švelnesnio skonio, taip pat labai traški ir sultinga. Kai sudera – atrodo įspūdingai – dviejų kontrastingų spalvų kriaušės ant vieno medžio. Ypač tinka tiems, kas turi nedaug vietos, bet nori turėti vaisinę įvairovę sode.

Auginti saulėje, gerai drenuotoje nerūgščioje dirvoje, laistyti, tręšti ir genėti, atlikti profilaktinius purškimus. Tuomet kasmet džiaugsitės puikiu gausiu derliumi.