Šampion (žieminė obelis)

15,00

Labai derlinga veislė, sukurta Čekijoje. Vaisiai skinami rugsėjo pabaigoje – spalio pradžioje, išsilaiko iki kovo mėnesio. Jie vidutinio dydžio apvaliai kūgiški, vidutiniškai atsparūs rauplėms, saldžiarūgščiai, turi kriaušių poskonio ir aromato. Odelė žalsvai geltona arba žalia, su raudonais dryželiais, kurie dažnai susilieja į juostas. Šalčiams vidutiniškai atsparūs, vidutiniškai atsparūs rauplėms ir miltligei

Šampion yra labai derlinga vėlyva žieminė obelų veislė, sukurta Čekijoje. Dera kasmet ir gausiai. Vaisiai skinami rugsėjo pabaigoje – spalio pradžioje, išsilaiko iki kovo mėnesio. Jie vidutinio dydžio apvaliai kūgiški, vidutiniškai atsparūs rauplėms, saldžiarūgščiai, turi kriaušių poskonio ir aromato. Odelė rausvai geltona arba rausva, su raudonais dryželiais, kurie dažnai susilieja į juostas. Šalčiams vidutiniškai atsparūs, atsparūs rauplėms , degligei ir miltligei.
Suaugę vaismedžiai siekia 2,5-3m, kerojasi į plotį apie 2-3m. Vaismedžiai vidutiniškai augūs, vainikai tankūs, kūgio formos.
Sodinukai dvimečiai, apie 1,2-1,5m, šakoti, besiformuojančia laja.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.